KONST / Litografier / Färglitografi 12667605
nr 1266 7605
Einar Rosén
(1910-1998), Sverige
Färglitografi, "Staffli". Signerad, daterad 15/310. Motivet: 41x25 cm
Einar Rosén, svensk målare och grafiker född 1910, död 1998.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:34:05
29/7 19:25:34
Einar Rosén
Läs mer om Einar Rosén